poniedziałek, 27 maja 2013

Witamy na blogu językowym Szkoły Języków Obcych Shamrock

WYBIERAJĄC NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE - POMAGASZ PODOPIECZNYM FUNDACJI WSPARCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SHAMROCK!


Nie tracąc czasu na dojazdy i nie ponosząc kosztów z nimi związanymi w dowolnym dla siebie czasie i miejscu, możesz poszerzać swoje kompetencje językowe. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu, zainstalowany komunikator (np. Skype – jeśli jeszcze go nie masz, pobierz bezpłatnie tutaj) oraz mikrofon ze słuchawkami. Zajęcia prowadzane są przez wykwalifikowanych lektorów. Każdy z uczestników kształci się według osobistego toku nauczania, dzięki czemu czas na lekcjach wykorzystany jest optymalnie.


Jak pracujemy?Nasze lekcje realizowane są przy pomocy specjalnej platformę wykorzystującą odpowiednie oprogramowanie komputerowe. Zawiera ono narzędzia niezbędne do tego, aby na takich zajęciach mogło brać udział jednocześnie od kilku do nawet kilkunastu osób. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki komunikatorom internetowym (Skype), zaprojektowanym specjalnie dla potrzeb platformy językowej.Korzyści płynących z takiej nauki online jest naprawdę sporo. Wbrew pozorom, zajęcia w internetowych szkołach językowych są wysoce efektywne i w niczym nie ustępują tradycyjnym formom nauczania. Dowodem na to mogą być chociażby opinie zadowolonych kursantów. Doświadczeni lektorzy na żywo zapewniają każdemu słuchaczowi pełne uczestnictwo we wszystkich zajęciach prowadzonych w czasie rzeczywistym. Taka metoda pozwala w prosty i naturalny sposób przyswoić wiedzę z zakresu danego języka obcego.

Działają wszędzie tam, gdzie działa Internet. Dzięki temu, nikt nie musi rezygnować ze swoich planów wyjazdowych! W takich zajęciach można bowiem uczestniczyć nawet w czasie dłuższych podróży. Dodatkowo godziny zajęć w zdecydowanej większości przypadków są dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów.

A czy warto? 

Z pewnością — tak. Decydując się na naukę języka obcego nabywasz umiejętności, które są konieczne we współczesnym świecie, czy to w pracy zawodowej, czy też podczas prywatnych wyjazdów. Szkoła Języków Obcych Fundacji „Shamrock” umożliwia Ci taką naukę w systemie on-line już od 24 zł za jednostkę lekcyjną.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Szkoły Języków Obcych Fundacji Shamrock

0 komentarze:

Prześlij komentarz