O szkole

Uczymy angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego przez internet


WYBIERAJĄC NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE - POMAGASZ PODOPIECZNYM FUNDACJI WSPARCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SHAMROCK!

Nie tracąc czasu na dojazdy i nie ponosząc kosztów z nimi związanymi w dowolnym dla siebie czasie i miejscu, możesz poszerzać swoje kompetencje językowe. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu, zainstalowany komunikator (np. Skype – jeśli jeszcze go nie masz, pobierz bezpłatnie tutaj) oraz mikrofon ze słuchawkami. Zajęcia prowadzane są przez wykwalifikowanych lektorów. Każdy z uczestników kształci się według indywidualnego toku nauczania, dzięki czemu czas na lekcjach wykorzystany jest optymalnie.


Jak pracujemy?

Korzyści płynących z nauki online jest naprawdę sporo. Wbrew pozorom, zajęcia w internetowych szkołach językowych są wysoce efektywne i w niczym nie ustępują tradycyjnym formom nauczania. Dowodem na to mogą być chociażby opinie zadowolonych kursantów. Doświadczeni lektorzy na żywo zapewniają każdemu słuchaczowi pełne uczestnictwo we wszystkich zajęciach prowadzonych w czasie rzeczywistym. Taka metoda pozwala w prosty i naturalny sposób przyswoić wiedzę z zakresu danego języka obcego.Pracujemy wszędzie tam, gdzie działa Internet. Dzięki temu, nikt nie musi rezygnować ze swoich planów wyjazdowych! W zajęciach można bowiem uczestniczyć nawet w czasie dłuższych podróży. Dodatkowo godziny lekcji w zdecydowanej większości przypadków są dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów.


A czy warto? 
Z pewnością tak! Decydując się na naukę języka obcego, nabywasz umiejętności, które są konieczne we współczesnym świecie, czy to w pracy zawodowej czy też podczas prywatnych wyjazdów. Szkoła Języków Obcych Fundacji „Shamrock” umożliwia Ci taką naukę w systemie on-line już od 22 zł za jednostkę lekcyjną.

0 komentarze:

Prześlij komentarz